İletişim Telefonları +90 532 689 90 91 / +90 530 047 04 74

MARİNE LNG Çevrenin Korunumu

Dünyanın hassasiyetle takip ettiği kükürt limitlerinin düşürülmesi, baca gazı emisyonlarının azaltılması ve dolayısıyla çevrenin korunumu kapsamında ürün çeşitliliğini ve hizmet alanlarını hızla çeşitlenmekte ve gelişmektedir.

Marine LNG

 • +

  Dünyanın hassasiyetle takip ettiği kükürt limitlerinin düşürülmesi, baca gazı emisyonlarının azaltılması ve dolayısıyla çevrenin korunumu kapsamında ürün çeşitliliğini ve hizmet alanlarını hızla çeşitlenmekte ve gelişmektedir. Paralel olarak Gemilerden salınan zararlı kükürt ve azot oranlarının ECA bölgelerinde binde 1'e ve küresel olarak da binde 5'e indirilmesini öngören çevre kuralları, gemi inşacılarını ve aynı zamanda gemi sahiplerini, gemi baca emisyon oranlarını düşürecek ve aynı zamanda işletme maliyetlerini arttırmadan koruyacak yeni teknoloji arayışlarına yöneltiyor. Bu sorunun çözümünde sıfır kükürt oranı ile LNG’nin gemi yakıtı olarak kullanılması ön plana çıkarıyor.

 • +

  Ana makine yakıtı olarak LNG ile çalışacak olan yeni inşa gemilerin Dünya denizlerinde talebi her geçen gün artış gösteriyor.

 • +

  Dünyanın en büyük petrol ve gaz şirketlerinden Azerbaycan devlet petrol şirketi Socar’ın deniz yakıtları pazarında aktif olarak faaliyet gösteren markası Socar Marine, Tuzla Sedef Tersanesinde yeni inşa edilen araç taşıyıcı geminin ilk LNG yakıt ikmalini gerçekleştirdi.

 • +

  20 Yıllık Tecrübemiz ve uzman ekibimiz bu büyük projede görev almanın haklı gururunu taşımaktadır.

 • +

  Green Otomasyon Enerji AŞ LNG nin deniz yakıtı olarak satışının gerçekleştirilmesi konusunda sahip olduğu know-how’ ın yanında her türlü altyapıya sahip ve hizmet vermeye hazırdır.